אודותיי

ישראל הדרי - צלם סטילס מקצועי לאירועים עסקיים וצילומי תדמית

נעים להכיר, אני הדרי – צלם.

מזה למעלה מ-30 שנה אני מתמחה בצילומי סטילס למגוון מטרות: צילומי פורטרט ותדמית, צילומי יחסי ציבור וצילום אירועים עסקיים. הגעתי לצילום המקצועי בעקבות הלב. כבר כילד הייתה לי מצלמה ביד וכשהבנתי שזה מה שאני רוצה להיות כשאהיה גדול, צלם, התחלתי כשוליה, הפכתי לצלם עצמאי, והמשכתי לאורך כל הדרך ללמוד בהתלהבות מכל מי שהיה סביבי.

את הקריירה התחלתי בעידן הפילם, הייתי בין הראשונים לאמץ ולבשר את מהפיכת הצילום הדיגיטלי בארץ, מתוך שאיפה שמאפיינת אותי עד היום להיות בין המובילים את החדשנות הטכנולוגית בעולם הצילום. בתוך כך הצלחתי להפיק את עבור לקוחותיh את התוצאות האיכותיות ביותר והשירות המקיף והמהיר ביותר.

005

במשך השנים הוזמנתי לתעד אירועים ואישים ממגוון עולמות ולכל צורך. צילמתי מנהיגים מכל העולם בארץ ובחו"ל, ליוויתי קמפיינים של מועמדים פוליטיים, עבדתי באופן קבוע עם מפעלים וחברות היי טק מובילות. צילמתי מאות אירועים ואלפי צילומי פורטרט אישיים של מנהלים, עובדים ובעלי עסקים..

כשאני מגיע לצלם אירוע, המטרה שלי היא להוציא את המקסימום מכל רגע. יש לי ניסיון ויכולת להיות רגיש לפרטים ואף ליצור באופן יזום את ההזדמנות המתאימה לתמונה מרגשת-זאת שתספר סיפור שלם – בפריים אחד.

אני מצלם גם צילומי תדמית אישיים. כשאני נפגש עם לקוח או לקוחה הדבר החשוב לי ביותר הוא ליצור אווירה נעימה ורגועה. כך אני מאפשר לכם להרגיש רגועים ונינוחים, ויחד נגיע במהירות לרגע שיאפשר לי ללכוד בעדשת המצלמה את הגרסה הטובה ביותר שלכם.

ישראל הדרי, צלם סטילס
הלקוחות שלי מעידים שאני מבין מה חשוב להם ושתמיד ניתן לסמוך על כך שאדע לכוון בדיוק לשם. מי שבוחרים לעבוד איתי נהנים מביטחון מלא בכך שיישאר בידיהם מבחר נרחב של צילומים מנצחים. צילומים שישרתו אותם בהמשך לכל מטרה – ולאורך זמן.

בואו נדבר וניצור תמונה עדכנית ומכבדת, שתמשוך אליכם את הלקוחות המתאימים ותעשה עבורכם את כל ההבדל.

© Copyright Israel Hadari. All rights reserved. All photographs and text included herein are the property of Israel Hadari. All materials are protected under Israel and international copyright law.