ישראל הדרי צלם יחסי ציבור

עם 30 שנות מצוינות בצילום ושירות לקוחות,
הדרי הוא הצלם שלכם!

קסמה הגדול של אמנות הצילום נובע מן היכולת שלה לומר בהבלח אחד את כוח המשיכה החד-פעמי של האדם המצולם, של המקום, של האירוע. את הקסם הזה, את הכוח הזה, ישראל הדרי יוצר ונותן כבר למעלה מ-30 שנה.


הדרי, שבעדשות עיניו נשזרו אלפי אנשים ואירועים יוצאי-דופן, הוא אישיות מיוחדת בנוף הצילום הישראלי, אישיות המשלבת יוקרה מקצועית עם גישה חמה, כישרון טבעי גדול עם תשוקה עמוקה לקדם אנשים, עסקים וארגונים.


הדרי הוא צלם סטילס שמתמחה בצילום אנשים, צילום אירועי יח"צ וצילומי פורטרטים לעסקים. שילוב של אהבתו לאומנות הצילום, עם ניסיונו הגדול וכישוריו כצלם, הקנו להדרי יכולת להעניק ערך צילומי יוצא-דופן, שבמהלך השנים בא לידי ביטוי במגוון גדול מאוד של אירועי צילום – החל מצילום עבור אנשים פרטיים, עסקים וארגונים, דרך צילום נשיאים וראשי ממשלות וכלה בצילום מנהלי חברות מהגדולות בעולם ועבור תאגידי היי-טק כמו Microsoft, Boeing Defense, IBM ו-Intel.


הצילומים של הדרי מדויקים ואפקטיביים. הם משרתים באופן חכם ואופטימאלי את מושא הצילום ויעדיו – בין אם זו חברה המבקשת צילום תדמיתי-פרסומי לחבריה ועובדיה, או ארגון המבקש לצלם אירוע לצורך יחסי ציבור, או איש ציבור שזקוק לעין מכוונת במסע הבחירות שלו.


גישתו של הדרי היא גישה מקורית. הוא מפענח ויוצר בזריזות את הזדמנויות הצילום המוצלחות ביותר ומשיג תוצאות מפתיעות בכוחן, תוך חיסכון בזמן, חיסכון בעלויות וחיסכון בסשנים ארוכים ללא צורך. ואת כל זה הוא עושה בנועם. אישיותו השקטה והקשובה של הדרי יוצרת חוויית צילום טבעית ומשוחררת – חוויה שרק מעמיקה את יכולתו לזקק בעזרת הצילום את הטוב ביותר והנכון ביותר.
 

עם 30 שנות מצוינות בצילום ושירות לקוחות,
הדרי הוא הצלם שלכם!

© Copyright Israel Hadari. All rights reserved. All photographs and text included herein are the property of Israel Hadari. All materials are protected under Israel and international copyright law.